Toptan kuaför malzemeleri

TOPTAN KUAFÖR MALZEMELERİ - KAMPANYALI KUAFÖR MALZEMELERİ


Bir kuaför salonu açmayı planlıyorsanız eğer bu yazımızda ihtiyacınız olan kuaför malzemelerinin listesini ve  tüm detaylarını paylaşacağız. gerekli bilgileri makalemizi okuyarak edinebilirsiniz.


Kısıtlı bir bütçe ile kuaför salonu açmak isteyen müşterilerimize özel olarak hazırladığımız kampanyalı paketlerimiz sitemizde yer almaktadır. kuaför paketlerinin içerisinde bayan kuaför salonlarının olmazsa olmaz yani ihtiyaç duyulan hemen hemen bütün ekipmanlar mevcuttur.  Dilerseniz zorunlu olan  ve paketlerimizde yer alan kuaför ekipmanlarını aşağıda sıralayalım ; 

  •  Bayan kuaförü çalışma tezgahları
  •  Bayan kuaförü çalışma koltukları
  • Makyaj ve kaş bıyık işlemleri için Makyaj tezgahı ve makyaj koltuğu
  • Saç yıkama ve boya için  Saç yıkama setleri
  • Sıra bekleyen müşteriler için Bekleme Koltukları
  • Ağda işlemleri için  Ağda yatakları
  • Havlularınızı dizebilmeniz için Havlu Dolapları - Havluluklar ( Alternatif bir tercihinizde olabilir )
  • Müşterilerinizi karşılayabilmeniz ve gerekli ödeme işlemlerini yapabiliceğiniz bir Müşteri karşılama Bankosu - ( Resepsiyon )
  • Boya işlemlerinizi yaparken yanınızda bulunması gereken yardımcı ekipman Boya arabası -sehpası 


Yukarıda saydığımız ekipmanlar kuaför salonlarında gerekli olan olmazsa olmaz kuaför demirbaş malzemeleridir. Bunların dışında ekstra alabiliceğiniz kuaför ekipmanlarınıda şöyle sıralayabiliriz ;


Manikür işlemleriniz için Manikür Masası veya Manikür Arabası

Ağda Yataklarınızın yanında bulundurmak için Ağda Servis Dolapları

Boyalarınızı teşhir edebiliceğiniz ve yıkama işlemleri yapacağınız Laboratuvar dolapları

Pedikür işlemlerinde kullanabiliceğiniz Pedikür SPA koltukları 

ve bunlar gibi ihtiyaç duyulması durumunda eksta olarak alabiliceğiniz ekipmanlar mevcuttur.  


Eğer yeni bir kuaför salonu açıyorsanız ilk yapmanız gereken toptan olarak satışını yaptığımız kuaför kurulum paketlerimizi incelemektir. Belirttiğimiz gibi salonunuzda olması gereken bütün kuaför ekipmanları paketlerimizin içinde yer almaktadır. Kampanyalı kuaför paketlerimizde diğer ürünlerimizde olduğu gibi kalite eksikliği kesinlikle bulunmamaktadır. Tüm mobilya ve koltuk ürünlerimiz 3 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.


     

'yavuzcanspot' olarak istediğiniz ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilmeniz şöyle bir imkanda sağlıyoruz. diyelim ki toptan olarak satışını yaptığımız kuaför paketlerini tercih etmiyorsunuz yada salonunuza uygun görmüyorsunuz. bu durumda size istediğiniz ürünleri seçme ve kuaför salonunuzu istediğiniz gibi dizayn etme fırsatı veriyoruz.  bunu çok basit bir işlemle gerçekleştirebiliyorsunuz. 

sitemizde yer alan kuaför ekipmanlarından seçim yaparak salonunuzda olması gereken malzemelerin listesini oluşturup bizimle whatsapp üzerinden paylaşıyorsunuz tüm ürünler tekrardan hesaplanıyor ve  size imkanlar dahilinde en uygun fiyatı belirliyoruz ve bunların yanında teslimat tarihi gibi detaylı bilgileride sizinle paylaşıyoruz. siparişinizi onaylamanız durumunda elimizde varolan siparişlerin yoğunluğuna bağlı olarak teslimat tarihini belirliyoruz. Genel olarak çok yoğunluk olmadığı durumlarda teslimat süreleri ortalama 3 iş günüdür. istanbul dışında farklı bir şehirden sipariş veriyorsanız eğer 2 iş günü olarakta yol süresi eklemeniz gerekicektir. 

özet olarak kampanyalı kuaför paketlerimizde olduğu gibi , sitemizi ziyaret eden müşterilerimizie özel olarak toptan olarak seçtiğiniz kuaför ürünlerinede kampanyalı fiyatlarla sahip olma imkanı sağlıyoruz. 


Toptan kuaför malzemelerine ( kuaför salonu kurulum paketleri ) ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm kuaför ekipmanlarının bulunduğu sayfamıza ulaşmak içinde buraya tıklayabilirsiniz.