Faq Manager

Merak Ettikleriniz

Elbette.  Kuaför paketleri de dahil, sipariş vermek istediğiniz tüm ürünlerde sınırsız renk seçeneğine sahipsiniz.
Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Güvenliğiniz için, tüm ödeme işlemlerini şirket hesaplarımız üzerinde gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin hangi bölgesinde olursanız olun, sipariş vermek istediğiniz tüm ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde, Türkiye'nin ve dünyanın birçok ülkesine ulaştırıyoruz. 

*  İstanbul harici yapılan gönderimlerde, ürünlerin yolda zarar görmemesi için güvenilir ve en iyi şekilde paketlemeleri yapılmaktadır.

* Sipariş verdiğiniz ürünlerin elinize ulaşma süresi,  istemiş olduğunuz ürünlere bağlı olarak ortalama 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.

Tüm ödeme işlemleri, güvenliğiniz için şirket hesapları üzerine yapılmaktadır.

Ödeme işlemlerini nakit olarak yapıyoruz.  Kaporasız ürün siparişi alınmamaktadır. 


Şehirlerarası siparişlerde,  ürün kaporası yatırıldıktan sonra siparişiniz hazırlanma sürecine girer ve ürünler tamamlandıktan sonra görselleri ve detayları sizinle paylaşılır, kalan ödeme alınır ve ürünler teslim edilir.

İstanbul içi siparişlerde, ürün kaporası alındıktan sonra imalatı başlar ve ürünler teslim edilip kurulumu yapıldıktan sonra kalan ödemesi alınır ve sipariş süreci tamamlanır. 

Türkiye'nin ve Bulgaristan'ın her bölgesine hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Farklı ülkelerden sipariş vermek isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşarak destek alabilrler.