Hakkımızda | YavuzCan Kuaför Ekipmanları



Firmamız , YavuzCanSpot olarak bayan kuaförü malzemeleri toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Üretim sahamızda kuaför malzemeleri

üzerine birçok ürün çeşidi mevcuttur ve üretimini sağladığımız bayan kuaför malzemeleri firmamız tarafından 3 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.


2012'den bu yana Türkiye'nin her bölgesine ürünlerimizi ulaştırdık ve birçok avrupa ülkelerinede ihracatlarımızı güvenli bir şekilde gerçekleştirdik. Amacımız bayan kuaför mobilyaları sektöründe ihtiyaç duyulan ürünlerin kalitesini yüksek tutarak ve yine ihtiyaç duyulan ürünleri olabildiğince uygun fiyatlara müşterilerimize sunabilmektir.


Üretimini yaptığımız ürünleri sürekli olarak gelişen çağın teknolojisi ile geliştirerek bu yolda iddialı bir konuma gelebilmek için çaba gösteriyoruz.


Perakende fiyatlarımızın yanı sıra , kuaför salonlarının ihtiyacı olan gerekli ürünleri paket haline getirerek ' Kampanyalı kuaför malzemeleri ' adı altında Toptan kuaför salonu malzemeleri 'ni , Türkiye piyasasında siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisini sunarak satışını gerçekleştiriyoruz.


Kampanyalı kuaför salonu malzemelerimizde kuaför salonunda ihtiyaç duyulan hemen hemen bütün kuaför demirbaş malzemeleri yer alıyor. Kampanyalarımızı incelemek için buraya tıklayarak ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


bayan-kuaför-tezgahları
sac-yikama-setleri
manikür-masasi-ve-manikür-arabasi
pedikür-spa-koltuklari
kuafor-bekleme-koltuklari
kuafor-dolaplari
kuafor-agda-ekipmanlari
kuafor-mobilyalari
kuafor-mobilyalari
kuafor-mobilyalari
kredi kartı alışveriş
ssl-sertifica