Teslimat ve ödeme seçenekleri

Sipariş sonrası , ilk olarak adınıza irsaliye düzenlenir. İrsaliye üzerinde size ait adres , telefon ve teslimat tarihi gibi detaylı bilgiler yazılır ve kaşelenip whatsapp üzerinden tarafınıza gönderilir.

Sonrasında siparişlere başlanması için belirli bir kapora alınmaktadır. banka havalesi yoluyla gönderebiliceğiniz gibi adresimizi ziyaret ederek kaporanızı eldende teslim edebilirsiniz. Sizlere göndermiş olduğumuz irsaliye , kapora ödemesini banka havalesi ile yapıcak olan müşterilerimizin güvenliği açısından resmi bir belge niteliği taşımaktadır.

Ürünleriniz hazırlandıktan sonra detaylı resimleri sizlerle paylaşılır ve bölgenize bağlı olarak gereken teslimat yöntemi aşağıdakilerden hangisi ise ona uygun olarak teslimat işlemi gerçekleştirilir.


Şehirlerarası Teslimat yöntemi ; Ürünleriniz hazırlandıktan sonra , adresinize ulaşana dek yükleme boşaltma işlemlerinde herhangi bir ürünün zarar görmemesi için gerekli şekilde koli ile paketlemeleri yapılarak  muhafaza edilir. paketlemeleri tamamlandıktan sonra bölgenize ulaşımını sağlayacak nakliye firmasına ürünleriniz teslim edilir. 

Teslimatını sağladıktan sonra nakliye firması ile gerekli görüşmeleri yapıp teslimat bilgisini aldığınız zaman ürünlerinizin kalan ödemesini tekrar banka havalesi ile hesap numaralarımıza göndermeniz gerekmektedir. bu süreden itibaren siparişinizin elinize ulaşması bölgenize bağlı olarak 2 ile 4 gün iş günü içinde gerçekleşmektedir.


Şehiriçi ( İstanbul ) içi teslimat yöntemi ; Siparişiniz hazırlandığı zaman sizlere bilgi verilir ve kuaför salonunuz ürünleriniz yerleştirmeye uygun ise adresinize getirilir gerekli kurulumları yapılır. kurulum sonrası  kalan ödeme miktarı alınır ve süreç tamamlanmış olur.


Mağazadan teslimat yöntemi ;  Siparişiniz hazırlandığı takdirde sizlere bilgi verilir ve mağazamızı ziyaret ederek ürünleriniz kontrol edilir eksizsiz bir şekilde araca yüklemeleri yapılır. yüklemesi yapıldıktan sonra kalan ödemesi alınır ve sipariş işlemi tamamlanır.


NOT : TÜM SİPARİŞLERİNİZDE TERCİHİNİZE BAĞLI OLARAK BANKA HAVALESİ / EFT  YADA MAĞAZAMIZDA NAKİT OLARAK ÖDEME İŞLEMİNİ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

KREDİ KARTI , ÇEK , SENET GİBİ SEÇENEKLERİMİZ BULUNMAMAKTADIR.

bayan-kuaför-tezgahları
sac-yikama-setleri
manikür-masasi-ve-manikür-arabasi
pedikür-spa-koltuklari
kuafor-bekleme-koltuklari
kuafor-dolaplari
kuafor-agda-ekipmanlari
kuafor-mobilyalari
kuafor-mobilyalari
kuafor-mobilyalari
kredi kartı alışveriş
ssl-sertifica